Ek Gelir Elde Etmek İster Misiniz!

About us

Epttavm.com kamusal kaynaklı bir e-pazaryeridir. Yılların alışkanlığı ile PTT kullanan çok sayıda kişinin internetten alışveriş diyince aklına ilk gelen e-pazaryeridir.
TV, gazete, internet reklamlarında da görüldüğü üzere Epttavm.com kendi e-pazaryeri reklamını yaparak, müşteri trafiğini arttırmaktadır. Sizin yapmanız gereken ise e-mağazanızı açıp, tavsiye edip eğitimini verdiğimiz yazılım programı ile tedarikçilerin binlerce çeşit ürünlerini, kendi belirlediğiniz kar marjlı fiyatlarda listelemek ve drosphipping ile satış yapmaktır. Epttavm.com’da dropshipping ile binlerce çeşit ürün listelemek ve satış yapıp gelir elde etmek, diğer e-pazaryerlerinde olduğu gibidir.
Eticaretofisi.org olarak Videolu Eğitimlerimizde sizlere anlattığımız ve eğer satıcı olursanız sizin de kullanmanızı önerdiğimiz yazılım panel programı, tüm işlemleri otomatik olarak kendisi yapıyor diyebiliriz.
E-pazaryerlerindeki e-mağazalarınıza, tedarikçilerin binlerce çeşit ürünlerinin aktarılması, e-mağazalarınıza gelen tüm siparişlerin, müşteri mesajlarının, kargo kodlarını tek bir ekranda görebilmenizi sağlaması, otomatik e-fatura oluşturma fonksiyonu gibi pek çok özelliği vardır.
Eticaretofisi.org olarak, videolu eğitimlerimizde sizlere Epttavm.com’ da “Dropshipping Satıcı Eğitimi” ‘ni vermekteyiz.

Tavsiyemiz

E-Ticaret günümüzün ve geleceğin işidir.İçinde teknik bilgi, doğru tedarikçi seçimi, e-pazaryeri politikalarının bilinmesi gibi farklı parametreler barındırdığı için,e-ticarete başlamadan önce işin uzmanı kişilerden mutlaka eğitim alınmalıdır.

Sayısal İstatistikler

1000s Memnun Kalan Kursiyerlerimiz
163+ Kursiyerlerimizin E-Mağazaları
214 Girişimci Kadın Kursiyerimiz