Ek Gelir Elde Etmek İster Misiniz!

About us

Gittigidiyor.com 2019 yılı itibariyle, 26 milyon kayıtlı müşterisi olan ve 50 kategoride 14 milyon farklı ürün çeşidinin satıldığı Türkiye’ nin önde gelen e-pazaryerlerinden biridir.Diğer e-pazaryerlerinden en önemli farklı ise, satıcı olabilmek, ürünlerinizi satabilmek için ilk başlarken kurumsal firma(Şahıs, Limited, Anonim Şirket) olma zorunluğu yoktur. Diğer e-pazaryerlerinde e-mağaza açacak satıcı adaylarından kurumsallık şartı aranırken, Gittigidiyor.com ‘da Bireysel veya Kurumsal olarak iki seçenekten biri ile satıcı olmaya başlayabiliyorsunuz.
Eticaretofisi.org olarak biz, e-pazaryerleri eğitimlerimizde dropshipping ile stoksuz satış üzerine yoğunlaşacağız. Çünkü e-ticareti, klasik ticaretten ayıran pek çok fark var. En önemlisi, e-ticarette sözüm ola e-pazaryerlerinde açacağınız e-mağazalarınız fiziki olmayıp sanaldır. Dolayısıyla, alışveriş yapmak için e-pazaryeri sitesine giren müşterinin gördüğü ürün görsellerinden ibarettir.
İşte bu noktada eğer satıcı olarak sizler, mağazanızda tabiki binlerce çeşit ürün olmasını isterseniz. Fakat, binlerce çeşit bu ürünleri depolamak için depo giderlerinizi, ürünleri toptan satın almak için gerekli sermayenizi bir düşünün. Sonuçta çoğu kişi bu masrafı karşılayamayacaktır.
Halbuki, e-ticaret siz dropshipping bayisi olarak, tedarikçilerin binlerce çeşit ürünlerini, e-mağazanızda görselleri ve açıklamaları ile otomatik yazılım ile listeleyip, e-mağazanıza gelen müşterilerin sizden yaptıkları her alışveriş sonrası, siz de sattığınız ürünleri daha ucuza tedarikçinizden satın alıp, tedarikçinize kargolatın. Bu sayede sadece ürün sattıkça, siz de tedarikçinizden satın alıp kargolatıp güzel kar elde edeceksiniz ve depolama, ürünleri önceden toplu satın alıp yüklü sermaye harcamayacaksınız. Tabiki, dropshipping de her işte olduğu gibi bazı konularda dikkat edilmesi gereken bir model. Bunlar, güvenilir işini iyi yapan tedarikçilerin seçilmesi, gelen sipariş sürecinin doğru yapılması gibi kısaca biraz pratik isteyen bir iş modeli. Eticaretofisi.org olarak bu konuda sizlere hazırladığımız; “Gittigidiyor.com’da Drophipping İle Kazanıyorum” Videolu Eğitim Paketini almanızı tavsiye ediyoruz.
Özetle, eğer öğrenci, evhanımı veya çalışan olup ek gelire ihtiyacınız varsa, ve ilk etapta şirket kurmadan bireysel olarak dropshipping ile para kazanmak istiyorsanız, Gittigidiyor.com e-pazaryerinde satıcı olmak sizin başlangıç noktanızdır. E-Mağazanız anında açılmakta olup, e-ticaret hızlı bir şekilde başlayabiliyorsunuz. TV, gazete, internet reklamlarında da görüldüğü üzere Gittigidiyor.com kendi e-pazaryeri reklamını yaparak, müşteri trafiğini arttırmaktadır.
Sizin yapmanız gereken ise e-mağazanızı açıp, tavsiye edip eğitimini verdiğimiz yazılım programı ile tedarikçilerin binlerce çeşit ürünlerini, kendi belirlediğiniz kar marjlı fiyatlarda listelemek ve dropshipping ile satış yapmaktır.

Tavsiyemiz

E-Ticaret günümüzün ve geleceğin işidir.İçinde teknik bilgi, doğru tedarikçi seçimi, e-pazaryeri politikalarının bilinmesi gibi farklı parametreler barındırdığı için,e-ticarete başlamadan önce işin uzmanı kişilerden mutlaka eğitim alınmalıdır.

Sayısal İstatistikler

1000s Memnun Kalan Kursiyerlerimiz
163+ Kursiyerlerimizin E-Mağazaları
214 Girişimci Kadın Kursiyerimiz