Ek Gelir Elde Etmek İster Misiniz!

About us

Hepsiburada.com e-pazaryeri, Türkiye de müşteri trafiğinin yoğun olduğu e-pazaryerlerinden biridir. TV, gazete, internet reklamlarında da görüldüğü üzere Hepsiburada.com kendi e-pazaryeri reklamını yaparak, müşteri trafiğini arttırmaktadır. Sizin yapmanız gereken ise e-mağazanızı açıp, tavsiye edip eğitimini verdiğimiz yazılım programı ile tedarikçilerin binlerce çeşit ürünlerini, kendi belirlediğiniz kar marjlı fiyatlarda listelemek ve drosphipping ile satış yapmaktır.
Hepsiburada.com e-pazaryeri kadın girişimcilere özel, gelen satışlar sonrası komisyon almaktadır. Diğer e-pazaryerleri de aynı şekilde kadın girişimcilere cazip satış imkanı sunduğunu söyleyebiliriz.Bu konuda e-ticarete başlayan satıcıları, e-pazaryerleri ile görüşerek genç girişimci veya kadın girişimci iseler bunu sunup, bu imkanlardan faydalanmalarını öneririz.
Hepsiburada.com ’da dropshipping ile binlerce çeşit ürün listelemek ve satış yapıp gelir elde etmek, diğer e-pazaryerlerinde olduğu gibidir.Eticaretofisi.org olarak Videolu Eğitimlerimizde sizlere anlattığımız ve eğer satıcı olursanız sizin de kullanmanızı önerdiğimiz yazılım panel programı, tüm işlemleri otomatik olarak kendisi yapıyor diyebiliriz. E-pazaryerlerindeki e-mağazalarınıza, tedarikçilerin binlerce çeşit ürünlerinin aktarılması, e-mağazalarınıza gelen tüm siparişlerin, müşteri mesajlarının, kargo kodlarını tek bir ekranda görebilmenizi sağlaması, otomatik e-fatura oluşturma fonksiyonu gibi pek çok özelliği vardır.
Eticaretofisi.org olarak, videolu eğitimlerimizde sizlere Hepsiburada.com da Dropshipping Satıcı Eğitimi ni vermekteyiz.

Tavsiyemiz

E-Ticaret günümüzün ve geleceğin işidir.İçinde teknik bilgi, doğru tedarikçi seçimi, e-pazaryeri politikalarının bilinmesi gibi farklı parametreler barındırdığı için,e-ticarete başlamadan önce işin uzmanı kişilerden mutlaka eğitim alınmalıdır.

Sayısal İstatistikler

1000s Memnun Kalan Kursiyerlerimiz
163+ Kursiyerlerimizin E-Mağazaları
214 Girişimci Kadın Kursiyerimiz