Ek Gelir Elde Etmek İster Misiniz!

About us

N11.com e-pazaryeri, Türkiye’ de müşteri ve bir o kadar da satıcısı çok olan bir e-pazaryeridir. N11.com ‘da e-mağaza açabilmek için Şahıs, Limited veya Anonim şirket türlerinden birine sahip olmalısınız. Açılış sürecinde gerekli evrakları kaşeleyip, N11.com ‘a gönderdikten sonra ortalama 10 gün içinde mağazanız açılır.
2020 yılı itibariyle, N11.com’da e-mağaza açan satıcılar 3000 çeşit ürüne kadar listeleme yapabilmektedirler. Bu durum dropshipping satıcıları için olumsuzdur. Çünkü binlerce çeşit ürün listeleyebilen dropshipping satıcıları için 3000 limit oldukça azdır. Bu sebeple, Eticaretofisi.org olarak, N11.com’ da dropshipping yapmak isteyen kurumsal satıcılara tavsiyemiz, en çok satışı olan ürünleri titizlikle seçip, N11.com’ da listelemeleridir.
N11.com aslında ilk etapta, fiziki dükkanları olup sahada satış yapan kurumsal firmalara yönelik gibi durur. Eticaretofisi.org olarak tavsiyemiz, e-ticaret tam donanımlı olarak en ekonomik başlangıçla bir şahıs firması kurup faaliyet alanınızı da “İnternet Üzerinden Perakende Ticaret” ibaresini belirterek başlamanızdır. Bu sayede tüm e-pazaryerlerinde e-mağazalar açabileceğiniz gibi e-ticaret işine daha da önem verip üzerine düşebileceksiniz.
İlaveten, 2020 yılı itibariyle, “Genç Girişimci” kapsamında şahıs firması kuracak 30 yaş altı herkesin 1 yıllık Bağkur primini T.C.Devleti karşılamakta ve 30 yaşına kadar 3 yıl boyunca yıllık gelir vergisinden muaf tutmaktadır. TV, gazete, internet reklamlarında da görüldüğü üzere N11.com kendi e-pazaryeri reklamını yaparak, müşteri trafiğini arttırmaktadır. Sizin yapmanız gereken ise e-mağazanızı açıp, tavsiye edip eğitimini verdiğimiz yazılım programı ile tedarikçilerin ürünlerini, kendi belirlediğiniz kar marjlı fiyatlarda listelemek ve drosphipping ile satış yapmaktır.

Tavsiyemiz

E-Ticaret günümüzün ve geleceğin işidir.İçinde teknik bilgi, doğru tedarikçi seçimi, e-pazaryeri politikalarının bilinmesi gibi farklı parametreler barındırdığı için,e-ticarete başlamadan önce işin uzmanı kişilerden mutlaka eğitim alınmalıdır.

Sayısal İstatistikler

1000s Memnun Kalan Kursiyerlerimiz
163+ Kursiyerlerimizin E-Mağazaları
214 Girişimci Kadın Kursiyerimiz